Raseduse ajal

Konsultatsioon

Kui Sul on tekkinud raseduse ajal või sünnituse järgselt tervise probleeme (valu, ebamugavustunne, tahtmatud uriinilekked vms) ja otsid oma murele abi, tule konsultatsiooni. Konsultatsioon on vabas vormis suhtlus kliendiga. Esimesel kohtumisel lapseootel või äsjasünnitanud naisega täpsustab klient oma probleemi, viiakse läbi vajalik hindamine ning planeeritakse edasine tegevus. Enne teenusele tulemist konsulteerige oma günekoloogi või ämmaemandaga, et välistada infektsiooni olemasolu või saada kinnitust protseduuri sobilikkusest just Teile (nt rasedusaegne massaaž).


Rasedusaegne massaaž

Raseduse ajal, mil naise kehas toimuvad erinevad muutused, on massaaž suurepäraseks vahendiks kergemate tervisemuredega toimetulekuks. Väsimus, pinges turi ja alaselg, käte „suremine“ ning öösiti krampi kiskuvad jalad on peamised vaevused, millega pöördutakse spetsialisti poole. Massaaži protseduur läbi erinevate võtete aitab ennetada või vähendada jalgade turseid ja väsimust ning seljavalu, samuti tulla toime emotsionaalse pingega. Klassikalise Rootsi massaaži võtted teostatakse paljale nahale ning massaaž viiakse läbi rasedale mugavas (külili, istumis- või poollamavas) asendis massaažilaual. Enne massaaži tulemist konsulteerige oma günekoloogi või ämmaemandaga, et veenduda massaaži sobilikkuses just Teile (soovituslik on võtta tõend, kus kirjas hinnang Teie üldisele tervisele ja vajadusel massaažiks näidustatud/vastunäidustatud kehapiirkonnad).


Rasedusaegne füsioteraapia

Rasedusaegsele teraapiale spetsialiseerinud füsioterapeut valdab teadmisi ja terapeutilisi võtteid, mis aitavad naisel lapseootuse ajal tulla toime erinevate skeleti-lihassüsteemi vaevustega (seljavalu ja selja väsimine, õndraluu valu, raskustunne/lihaskrambid jalgades, jalgade/käte tursed, õlavöötme ja kaela pinged). Füsioteraapia protseduuri ajal kasutab terapeut vastavalt kliendi vajadusele erinevad tehnikaid nagu massaaž, liigesmobilisatsioonid, pinges lihaste venitused, aktiivsed kehalised harjutused ja kinesioteipimine saavutamaks oodatud ravitulemust. Füsioteraapia aitab kogu raseduse vältel tagada naisele parema enesetunde ja valmistuda ette sünnituseks – paranenud rühitunnetus ja teadlik kehaasendite kontroll, õige hingamistehnika, optimaalne lihaste venivus ja liigeste liikuvus. Enne teenusele tulemist konsulteerige oma günekoloogi või ämmaemandaga, et veenduda protseduuri sobilikkuses just Teile (soovituslik on võtta tõend, kus kirjas hinnang Teie üldisele tervisele ja vajadusel massaažiks näidustatud/vastunäidustatud kehapiirkonnad).


KÜSI NÕU või BRONEERI AEG